Vážené dámy, táto sekcia bola vytvorená na základe skúseností dám, ktoré s nami v minulosti spolupracovali, prípadne ešte spolupracujú ako Luxusné spoločníčky. Počas tejto práce sa dostali do rôznych situácií. Chcú vás o ich informovať a vyvarovať vás pred nimi. Prečítajte si prosím vás všetko veľmi dôkladne, ak je potrebné i viac krát. Ide o to, aby ste bola spokojná a v neposlednej rade od zavisí od toho výška vášho zárobku. 

    Naša agentúra je na trhu viac ako 15 rokov. Ako ste už na stretnutí boli oboznámené, nepoberáme žiadne percentuálne zisky z vašej práce, ale platíte mesačný paušálny poplatok. Návštevnosť stránky je 8000 - 10 000 unikátnych klientov mesačne a na základe vašich prezentácií dostanete viac ako 100 ponúk mesačne. Týp pádom vám vzniká povinnosť úhrady mesačného poplatku a bez ohľadu na výšku zárobku, bez ohľadu na počet Vašich uzatvorených stretnutí.

    Bohužiaľ musíme konštatovať, že i napriek našim odporúčaniam sa niektoré dámy ani len neunúvajú čítať..., verím tomu, že to sa vás týkať nebude, že ste dostatočne inteligentné a uvedomujete si...

    Prvý mesiac sa uzatváranie stretnutí trochu posunie, keďže sa stretnutia uzatvárajú určitý čas vopred. Ak sa nepodarí uzatvoriť stretnutia do týždňa od spustenia, nie je to dôvod na paniku:) Vydržte prosím Vás.
 

 

 

  Fotky luxusnej spoločníčky sú základom úspechu...

    Predpokladáme, že túto prácu spoločníčky ste začali robiť, pretože chcete zarobiť a nie hradiť poplatok zo svojich prostriedkov. Fotografie, ktoré sa budú posielať klientom sú základom Vášho úspechu a spoločne s inými faktormi ovplyvňujú výšku Vášho zárobku. Dovoľte nám na základe našich skúseností odporučiť vám ako pri ich výrobe postupovať.
 
    Fotografie musia byť z domáckeho prostredia, žiadny ateliér, jednofarebné pozadie atď..., veľmi vhodné sú fotografie z kaviarne, z reštaurácie, zo záhrady, z prírody i z domu, z vášho bytu. Pár Foto si zhotovte sama tzv. selfie 2 - 3 ks, plus 2 - 3ks nech vám urobí kamarátka, kamarát. 
 
    Make - up, vlasy - celková upravenosť...
Zverte sa do rúk profesionálom. Navštívte vizážistku,kaderníka, manikúra, pedikúra taktiež musí byť 100%tná. Profesionálna vizážistka vám krásne vymodeluje kontúry tváre krku. Odporúčame jemné, denné líčenie, žiadne výrazné večerného typu.
Foto typu "Teraz som vstala a cvakám mobilom" nezarobia ani cent!
 
    Oblečenie | topánky
• minimálne 2/3 ks elegantných obtiahnutých - elastických šiat (ak máte tetovanie, alebo znamienka tak také, aby to zakryli)
• ak vaše krivky nie sú 100%tné odporúčame sťahovací korzet, alebo sťahovacie nohavičky a dlhý rukáv
• pančuchové nohavičky, samo držiace sú vhodné telová farba, i keď ste opálená, ide o prekrytie nerovností, nohy vyzerajú v pančuškách o 100% lepšie:)
• lodičky, sandále na vysokom opätku, pokiaľ je možné ihličkový opätok, nie čižmy - opticky skracujú nohy
• plavky, spodné prádlo zlepšuje postavu, výber je na vás
• foto ktoré vás celé zahaľuje, kabáty, bundy vôbec neposielajte
• ak máte pekné foto z letných dovoleniek, z párty, z reálneho života bolo by super

    Tetovanie a piercing
Ak máte tetovanie snažte sa ho zakryť, dlhší rukáv, dlhšie nohavice, piercing z oblasti tváre nos atď si vytiahnite, nezabúdajte že ste Elegantné Luxusné spoločníčky!

  Vhodné pózovanie
I keď nemáte miery 90-60-90 môžete vďaka vhodnej póze urobiť výbornú fotku, vyskúšajte viac póz..., tu nájdete vhodné pózy.
 
    Osvetlenie
Foto by malo byt pekné svetle, keď si ich budete zhotovovať mala by ste byť otočená oproti slnku, oknu, svetlu nie tmava kúpelňa, chodba...
 
    Pozadie
Dbajte i na vhodný výber pozadia, resp.priestoru kde by ste sa fotila, ak poznáte niekoho kto má pekný dom, byt, prípadne hotelová izba, bazén... vyhýbajte sa hrdzavým radiátorom a rebrinám:)

    Používanie filtrov
NEBOJTE SA použiť JEMNÝ filter vo Vašom telefóne, prípadne inú aplikáciu na úpravu fotografií:) jemný znamená, že nebude meniť Vašu fyzimóniu, ale zjednotí farbu pleti na tele, prípadne vyváži farebnosť!

    Výraz tváre na fotkách
Fotky by mali byť usmiate pozitívne. Celkový dojem z fotografií musí byť veľmi pozitívny, usmiaty, milý:) a niektorých zvodný, zmyselný, dávajte si pozor na tzv. "DUCK FACE", aroganciu a tzv.pardón za výraz "hubu do potkovy" kútiky vždy pekne jemným úsmevom zdvihnúť:), nie toto :(

                                                                                    

    Ako odfotiť tvár a ako postavu?
Tvár vždy veľmi jemne z vrchu, jemne! A postavu opačne mierne zo spodu, budete mať opticky dlhšie nohy a bude pôsobiť elegantnejšie:)
 
Pokúste sa urobiť niečo obdobné ako je týchto fotkách. Toto samozrejme sú profesionálne fotky, ale ako úkažka vám poslúžia veľmi dobre....Úspech sa zaručene dostaví... Prajeme veľa úspechov...

                                                      

 

    Vaša prezentácia by mala obsahovať i toto, text, ktorý vás vystihuje a zároveň klienta zaujme. Klienti si tieto texty čítajú a veľakrát sa i podľa toho rozhodujú. Asitentka na tento text môže poukázať v mailovej komunikácii. Malo by to vyzerať nejak takt... Text nesmiete kopirovat a ma byt v prvej osobe. Menšie "prifarbenie - prikrášlenie" je prípustné:)

    Tall, slim, attractive – Meet our lady Melania. The late 20-year-old blonde has an open-minded and adventurous character. These are the perfect conditions for an unforgettable escort service.The  lady is a very interesting person. She works as an interpreter, as a part-time model, and loves to discover distant countries. Thanks to her communicative, polite, and charming nature, she manages to get in touch with people in every situation, and to inspire them. This makes the beauty the perfect lady companion for various occasions and events in upscale locations.If you prefer a date in a more private ambience, you may invite the  lady to a sushi dinner or a French à la carte restaurant. These are Melania’s culinary preferences – and it creates the perfect setting to get to know each other better, and break the ice. However, that will not be necessary. Because with Melania, you will feel comfortable and at ease from the very first second.
 
    After dinner or another event she will surpridsed you...
Book the charming Melania today. A fantastic time awaits you with an girl who will put you in the mood with charm, charisma, and sex appeal.

Vyvarujte sa textom typu... Hello, I like sport, books atď... strohým a nudným textom:(
 

 

 

     "Jana 09.11. 2003"
Ak si riešite maly sama nekomunikovať s klientom ríliš dlho, ak má seriózny záujem o stretnutie, vecne to bude riešiť, čiže bude požadovať foto, poskytované služby, dátum od do a cenu, bude si chcieť overiť Vašu úroveň cudzieho jazyka. Nebude sa s Vami dohadovať viac ako týždeň, uvidíte sama, bude zjavné či už vymýšla , alebo nie.

    "Mária 20.12.2004"
Odporúčam mať vždy so sebou minimálne 300,- €, alebo kartu:)

    "Kely 13.04.2005"
VŽDY TIP -TOP ELEGANTNE UPRAVENÁ, vlasy, nechty, pleť - make up,oblečenie, ľahko sa Vám može stať, že Vás klient pošle domov a Vy nie len že nezarobíte, ale prídete openiaze, každá spoločníčka musí byť klasa...

    "Karolina 15.05.2005"
Real fotky. Ja som spolocnicka od 2011 a potom som sa zasa vratila. Pred tym sme si davali robit fotky u profesionalov, vyretusovane, teraz uz to takto nefunguje vidim. Chcu fotky z realneho zivota. Musia byt dobre, ja som sla rano normalne sa dat namalovat, ucesat a sama som si urobila doma super foto, vonku, v kaviarni v restike, muselo byt vidiet celu postavu aj tvar, nieco som nafotila aj s kamoskou. Povedala som je ze je to pre zoznamku:). Plati sa za ponuky, ked su fotky zle nebude ziadna robota. Fotky musia byt dobre aby ste zarobila. Urobila som si ich, poslalal som ich asistentke neskoro, prvy mesiac som koly tomu zarobila iba na poplatok, nemala co posielat klientom, poslite to rychlo, najlepsie na druhy den, prezentaciu uz mate spustenu

     "Lujza 20.10.2005"
OKAMŽITE si zmeňte FACEBOOK a INSTAGRAM a iné sociálne siete ak Vaše konto obsahuje Vaše meno a priezvisko
            •• šípka v pravom rohu
            •• nastavenia
            •• pravý stĺpec - všeobecné nastavenia účtu
            •• zmeniť meno napr: Andrea Zemanová na Adka23
        plus používateľské meno za lomitkom napr: www.facebook.com/andrea.zemanova na www.facebook.com/adka123

     "Carla 12.03.2006"
Na mailovanie s klientom nepoužívajte mailovú adresu kde mate meno, alebo priezvisko, mala by ste si vytvorit novu.

    "Simona 09.06.2006"
Fotky, fotky,fotky, mailov plno, ale keď sa poslali fotky uz sa nikto neozval, alebo si vybral iekoho ineho, celkovo som urobila fotky asi 5 krat, musite skusat, ktore nakoniec zaberu. Bez fotiek to nejde.

    "Megan 25.08.2006"
Mňe robí Maťa asistentku. Niekedy si, ale klient vypýta na priamo mail a chce sa kontaktovař najskôr s babou a potom sa rozhoduje, to je o.k.. Chcú sa spýtať na niektoré veci priamo dievčat. Ale pozor, ak by už chcel to stretko dohadovať, napíšte mu nech sa zasa obráti na ňu, nie všetci sú seriózni a môžete byť lahko oklamaná. Majú potom väčší rešpekt, keď za Vami niekto stojí a hlavne sa vie kde ste. či si uzatvarate stretko sama, alebo cez asistentku, poplatok je stale rovnaky...

    "Naomi 20.12.2006"
Po dohodnutí stretka sa vymieňajú kontakty medzi kočkou a klientom. Je to veľmi praktické. Ak sa niečo mení, mešká lietadlo,mení sa miesto stretnutia, atď... komunikujete priamo medzi sebou. Dajte pozor na jednu vec. Ak Vás klient kontaktuje odpíšte mu čo najskôr, buďte milá, ústretová, zrušiť, alebo zmeniť stretnutie môže kedykoľvek. Mne sa stalo, že som dva dni nebola na maily a klient mi to zrušil, myslel si, že je to podvod:( prišla som o 1500€:(

    "Vivien 17.01.2007"
Ja som si myslela, že mám kopec času. Prvé dva týždne som odmietala ponuky, veď bolo ich dosť tak som si myslela, že to nie je problém, prerátala som sa... Prijala som iba jednu za 1400€ a práve tá sa mi ako na potvoru zrušila. Poplatok som zaplatiť musela. Poučila som sa, daľsí mesiac som brala všetko, !!! ZAPAMATAJTE SI !!! peniaze máte isté až keď stretnutie úspešne absolvujete, nie ak sú iba uzatvorené, môžu sa z toho nejaké i zrušiť. Odporúčam brať všetko čo sa dá hned na zaciatku Vášho mesiaca, maximálne sa prispôsobiť a odmietať ponuky až keď už ste zarobila, nie si pouzatvárala, to sa moze zrusit...

    "Linda 20.01.2007"
Nemozete len tak pre nič za nič zrušiť stretnutie. Klient minie vela penazi a Vy tam este nie ste, niekady sa stane, ze cestuje koly Vam, naozaj iba vo vynimocnych pripadoch,. A ked uz musite mu za to poskytnut nejaku satisfakciu. Nerobte nic bez asistentky oni potom maju pocit, ze aby Vas neoklamali.

 

 

    "Sisa 29.12.2006"
Ja som dostala od klienta peniaze naviac cca okolo 500€. Keď som sa ho opýtala prečo, povedal mi, že som absolútne top spoločnička, jedna z mála,ktorá sa nestažuje a nefňuká, že sú baby ktoré tam vyplakavajú, že nechcú tútu prácu robiť, ale musia, aké sú chúďatá atď, nerobte to. My sme sa nasiamli, zabavili a preto som si prišla na svoje...

    "Ada 01.01.2007"
Dbajte na to, aby boli klienti | spoločnosti s vami spokojni a hodnotenia, ktoré o vás napíšu boli pozitívne, ovplyvňuje množstvo vašej práce, kamoška mala zlé hodnotenie, ani sa sice moc necudujem, bola velmi povisenecka a arogantna, nikto jej nevyhoval..., nemala uz potom pracu ziadnu.

    "Laura 17.01.2007"
Dohodnutú sumu za prácu mať uhradenú HNEĎ PO PRÍCHODE V HOTOVOSTI (nie šek, nie karta, nie bankovy prevod opakujem hotovosť!) PRE ISTOTU SI TO UJASNITE I V MAILOVEJ KOMUNIKÁCII po uzatvorení pracovnej ponuky, pred odchodom. Nám nie je uhrádzané zo strany klienta nič. 

     "Janka 23.08.2007"
Všetky dôležité doklady a peniaze mať neustále musí mať spoločníčka neustále pri sebe, v reštaurácii, na hoteli i keď pôjdete na WC, do sprchy atď, vždy, nenechávať ich bez dozoru, i keď ste iba v spoločnosti klienta.

 "Ema 28.06.2007"
Nenastavujte si príliš vysoké ceny, Martina Vam posle priblizne ako sa to pohybuje, podla mna je to tak dobre, ak by ste nestihala potom si ich mozete postupne zvysit, ale nemajte hned vysoke naroky, konkurencia je velka a tak ako to bolo kedysi uz to nefunguje, bohuzial. Klienti ak su spokojni zoberu vas aj na nakupy, aj vam daju peniaze naviac, cize ci na svoje pridete:)

"Jessice 02.10.2007"
Dopíšte si do profilov text about me, klienti to naozaj čítajú a vyberajú si podľa toho, text musí býť zaujímavý a pútavý, musí ho presvečiť o tom, že s Vami bude ten víkend naprosto úžasný, pídsať ho v prvej osobe, ziadne I like books, I like read