Spoločníčka pod stromček

     Som Radoslav slobodný, rozvedený muž. Mám 47 rokov a som podnikateľom. Podnikám v oblasti nákupu zubárskych RTG, výborný business. Skutočne mám nadštandardný príjem. Bol som ženatý viac ako 17 rokov. Moja bývalá manželka ma sklamala a ja som sa rozhodol zostať sám, ženiť som sa už nikdy nechcel. Mám priateľky, kamarátky, kamarátov, prácu, ktorá ma baví, nechýba mi vôbec nič.

 

     Tak ako skoro každý piatok sme sa s chlapcami vybrali večer do podniku, máme zopár obľúbených v starom meste. Dáme si zopár drinkov, debatujeme, niektorí sme obchodní partneri. V partii je nás 5 a z toho iba dvaja sú "šťastne ženatí". Blížili sa sviatky a plánovali sme Silvestra. Dohodli sme sa, že tento rok pôjdeme lyžovať do Rakúska cca na 5-6dní. Máme vlastné apartmány a chodíme tam pravidelne 3-4 krát ročne.

 

     V tom čase som bol bez priateľky. Zvyšok partie bral na lyžovačku, rodiny, priateľky.

Nechcel som ísť sám a rozmýšľal som ako to urobím. Z bývalých som nechcel brať nikoho, veď ak by som chcel a fungovalo by to neboli by bývalé:) Pred časom som na nete čítal článok o luxusných spoločníčkach, zaujal ma už vtedy. Sadol som si k tomu hodil do google slovo spoločníčka a začal surfovať. Našiel som i slovenské i zahraničné stránky. " Všimol som si inzerát, v ktorom spoločníčka Karolína ponúkala svoje služby. Samozrejme som chvíľu váhal ale osmelil som sa zavolal jej. Pozval som ju na večeru, chcel som ju vidieť a trochu ju spoznať. Predsa brať niekoho so sebou na týždeň nie je sranda...Mala by byť veľmi zábavná, inteligentná, zrelá, nie decko. Karolína sa mi nepáčila, vôbec to nebol môj typ. No nič najedli sme sa, zaplatil som jej 3 hodiny a každý si šiel svojou cestou.

 

     Začal hľadať inú spoločníčku, ktorá by ma sprevádzala. Vybral som si asi štyri. Foto na nete nemali, tak som im napísal a čakal na odpovede, odpísali mi dve. Poslali mi foto z reálneho života. Stretol som sa s oboma, opäť najskôr kratšia večera, aby som aspoň približne zistil čo a ako. Výber bol ťažký, páčili sa mi obe. Nakoniec som si vybral spoločníčku Mirku. 27 ročnú, brunetku vyššej postavy, štíhlu, hovoriacu po nemecky.

 

     Lyžovačka bola naplánovaná. Kamarátom som povedal cca týždeň pred odchodom, že mám nový "objav" a že pôjde so mnou na lyžovačku. To, že je to platená luxusná spoločníčka som nikomu nepovedal, bol so veľmi diskrétny. Keď sme sa v deň odchodu stretli na pumpe, videl som ako sú z nej v rozpakoch, bola veľmi sympatická. Naschvál som si nevyberal umelú modelku, chcel som prirodzene pekné, milé dievča, ktoré medzi nás zapadne, chvála bohu sa mi to podarilo. Myslím si, že môj plán vyšiel. Dohodli sme si zopár detailov, kde a ako sme sa zoznámili, ako dlho sa stretávame atď., nič náročné.

 

    

spoločníčka pod stromček     Dni bežali a ani som sa nenazdal a bolo po dovolenke. Čas strávený s Mirkou bol   naozaj úžasný, výborne sme sa bavili. Máme rovnaký zmysel pre humor, nie len ja som   mal pocit, že sa poznáme už dlhšiu dobu, pozreli sme sa na seba a vedeli sme o čo   ide.  Bola veľmi prirodzená, nič nebolo nútené. Večer sme debatovali pri vínku, či už   sami, alebo celá partia. Na svoj vek bola Mirka, veľmi sčítaná, vzdelaná a i keď sa nie   vždy vedela do našich tém zapojiť všetci ju vnímali veľmi pozitívne. Vzhľadom na to čo   sa medzi nami stalo som si istý, že i ja som sa páčil jej. Som vyššej postavy, tmavý,   starám sa o seba, veľa cvičím. I keď to nebolo v pláne strávili sme spolu posledné dve   noci. Nezamiloval som sa, ale vedel som, že s ňou chcem zostať v kontakte a vidieť ju   ešte.

 

Dohodli sme sa že ako spoločníčka pracovať prestane, že si svoj     inzerát z netu   stiahne a bude sa stretávať   iba  so mnou. Bol som rád,   že súhlasila, nechcel som sa   o ňu deliť. Mal som ju úprimne rád.   Záležalo mi na nej,   na tom ako žije a akú bude   mať budúcnosť.   Pomáhal a radil som jej v každom smere, veľmi so si na nej vážil to,   že sa podľa toho riadila.. Začala študovať, našiel som jej výborne   platenú prácu,   neskôr si úspešne rozbehla   podnikanie. Naše cesty sa   rozišli po viac ako 7 rokoch. Vydala sa a založila si rodinu. V kontakte   sme však do   dnešného dňa. Som rád, že som si dal darček spod stromček,spoločníčku.